• JAKOŚĆ HANPLAST SOLAR
    Panele Fotowoltaiczne SmartWire Connection Technology ®

GWARANCJA

12 i 15

Lat Gwarancji Produktowej

30

Lat Gwarancji Mocy

nie mniej niż 80% minimalnej mocy szczytowej

35

Lat Gwarancji Mocy

nie mniej niż 88% minimalnej mocy szczytowej

PRODUKCJA

Zautomatyzowana linia produkcyjna o wydajności do 100MW rocznie w technologii SmartWire jest zlokalizowana w fabryce Hanplast Sp. z o.o. przy ulicy Władysława Paciorkiewicza 3 w Bydgoszczy na terenie Bydgoskiego Parku Technologiczno-Przemysłowego.

Linia produkcyjna została uruchomiona w 4 kwartale 2015 roku.
Produkcja wysokowydajnych modułów fotowoltaicznych słonecznych jest w naszym DNA. Bardzo ważne jest dla nas, aby nasze moduły były efektywne w każdych warunkach atmosferycznych, dostarczając energię przez następne dziesięciolecia. Od unikalnej technologii łączenia ogniw po użycie odpornych na warunki atmosferyczne folii enkapsulacyjnych TPO, moduły fotowoltaiczne z grupy SW Premium Plus z certyfikowanej fabryki Hanplast Solar, dostarczają więcej energii elektrycznej oraz stabilność i bezpieczeństwo inwestycji.

Dzięki innowacyjnej architekturze połączeń wykorzystywanych w technologii SmartWire i najwyższym standardom produkcji w Hanplast Solar, nasi klienci otrzymują zwiększoną produktywność instalacji, trwałość i niezawodność oraz unikalny desing. Technologia SmartWire jest wysoce odporna na negatywny efekt spadku wydajności systemu związany z mikropęknięciami a w ich efekcie z groźnym zjawiskiem hot-spotów.

Kontrola Jakości

Nasza najnowsza linia umożliwia 100% kontrolowanie produkcji w toku w kilkunastu automatycznych punktach kontrolnych.
Hi-Pot test – test jakości izolacji elektrycznej modułu PV wykonywany dla 100% produkcji. Ground continuity test – test ciągłości obwodu uziemienia modułu PV wykonywany dla 100% produkcji. Moduły Hanplast Solar cechują wyższe mechaniczne właściwości w porównaniu do konwencjonalnych modułów, najbardziej popularnych bus barowych technologii fotowoltaicznych oferowanych na rynku.

Połączenia w technologii SmartWire z ogniwem są aplikowane w niższej temperaturze (140°C) niż proces lutowania w tradycyjnych stringerach (230-300°C) używanych w technologii buss-bar lub multi wire. W rezultacie SWCT indukuje mniejszy nacisk termo-mechaniczny na ogniwo słoneczne, znacznie zmniejszając kruchość ogniwa tym samym zapewniając dłuższą żywotność. Obecnie spełniamy wszystkie kryteria jakościowe: od systematycznych testów wewnętrznych odpowiadających aktualnym normom i wymaganiom norm IEC, systematyczne walidacyjne testy w Photovoltaic Berlin Institute (PI-Berlin), certyfikaty TUV Rheinland zgodnie z normami IEC, TUV Rheinland UL, Certyfikaty ISO oraz Certyfikaty recyklingowe naszych modułów.

Certyfikowana Jakość

Pliki